O nas

  1. Firma
  2. O nas


W MiBM Sp. z o.o. Sp. k.
od ponad dziesięciu lat zajmujemy się projektowaniem, montażem i uruchamianiem linii produkcyjnych oraz specjalistycznych maszyn, a także obróbką skrawaniem, projektowaniem automatyki i obróbką prototypów.Zespół specjalistów, od początku istnienia MiBM, nieustannie rozwija się i poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań w branży mechanicznej. Swoją, już ugruntowaną pozycję na rynku konstrukcyjnym zawdzięcza osobistemu zaangażowaniu w realizację wizji klienta oraz wsparciu, jakie klient otrzymuje na każdym etapie współpracy.

Naszym najważniejszym celem jest usatysfakcjonowanie Klienta. Dlatego zapewniamy kompetentną i profesjonalną obsługę, a nasze wysokiej jakości usługi dostarczane są terminowo. Obok Klienta, podstawowymi wartościami są dla nas wiarygodność, kompetencje, nowoczesne technologie i ciągłe doskonalenie metod pracy. Chcemy budować przewagę konkurencyjną przy zachowaniu najwyższych standardów etyki zawodowej.

Jeżeli interesuje Państwa podjęcie profesjonalnej współpracy opartej na wiarygodności, swobodnej wymianie informacji i szczerości, zapraszamy do współpracy.